Race for the Cure Gdańsk odbędzie się na terenie Centrum Hewelianum, usytuowanego na Górze Gradowej w samym centrum Gdańska. 

Teren Centrum Hewelianum – obejmujący obszar ponad 20 hektarów parku – to doskonałe miejsce na spacer, rekreację czy uprawianie sportu. Z punktu widokowego, zlokalizowanego przy słynnym gdańskim Krzyżu Milenijnym na Górze Gradowej rozciąga się też przepiękna panorama Głównego Miasta. Hewelianum stanowi nowoczesne wielofunkcyjne centrum nauki, edukacji i kultury. Pięć interaktywnych wystaw  zlokalizowane w zabytkowych XIX-wiecznych budynkach popularyzują naukę, dbając jednocześnie o utrwalenie tożsamości tego wyjątkowego miejsca i promowanie jego unikatowej historii.  To również nowoczesna przestrzeń konferencyjna i wystawiennicza, gotowa na przyjęcie wystaw mobilnych. 

Więcej informacji na www.hewelianum.pl

Dla zmotoryzowanych uczestników biegu przewidzieliśmy darmowe miejsca parkingowe na terenie Palcu Zebrań Ludowych (ul. Gen. Antoniego Giełguda). Zachęcamy jednak do skorzystania z komunikacji miejskiej.

Think Pink Poland® | WEB DESIGN