Szukasz pomysłu na integrację pracowników? Chcesz aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi?
A może chcesz zrobić coś dobrego dla innych?

Dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną to dzisiaj styl życia, który jest szeroko propagowany przez osoby znane, influencerów, a także firmy, świadome najnowszych trendów w zarządzaniu zespołami.

Wykorzystaj swój potencjał, zbierz przyjaciół, followersów, zbuduj zespół, który razem z Tobą weźmie udział w jednym z największych wydarzeń charytatywnych na świecie. Pokażcie siłę Waszego Teamu, bawcie się dobrze i jednocześnie wspomóżcie szczytny cel!

29 września 2019 – 17 europejskich miast połączy jeden wspólny cel – walka z rakiem piersi i okazanie solidarności z kobietami walczącymi z chorobą!

Jeśli podoba Ci się inicjatywa, ale nie możesz pojawić się w tym dniu w Gdańsku – nic straconego ☺ Możesz pobiec wirtualnie, po prostu rejestrując się na naszej stronie. Możesz również stworzyć wirtualny zespół, zebrać grupę znajomych lub followersów i zostać liderem swojej ekipy. Wykorzystaj swoje kontakty i pomóż nam pomagać ☺

Wspólne, zespołowe bieganie to doskonały sposób na integrację oraz budowanie pozytywnego wizerunku!

Zespół DCT Gdańsk

Zespół Egis

Dlaczego Race for the Cure?

Nic nie integruje bardziej niż walka o wspólny cel. Bieg Race for the Cure to największe na świecie, najbardziej udane wydarzenie edukacyjne i charytatywne poświęcone rakowi piersi. Biegając możecie wesprzeć działania fundacji OmeaLife, której głównym celem jest wsparcie i edukowanie pacjentek, działania na rzecz poprawy jakości leczenia w Polsce oraz promocja profilaktyki wśród osób zdrowych. Poza częścią sportową przygotowujemy liczne atrakcje, stwarzając tym samym okazję do integracji i dobrej zabawy!

Pobiegnicje z nami!

Zespół HAMMERmed

Zespół HAMMERmed

Zespół Hard Rock Cafe

Zespół Hard Rock Cafe

Biegi_OmeaLife_20180930 (315 of 1)
Biegi_OmeaLife_20180930 (342 of 1)

Obsługę prawną nad biegiem prowadzi:

BSJP_logo_claim

Think Pink Poland® | WEB DESIGN