Pakiet startowy zawiera:

Pakiet startowy przewidziany jest wyłącznie dla uczestników, którzy w rzeczywisty sposób biorą udział w biegu lub marszu (nie dotyczy biegu wirtualnego).

Koszulka

Osoby dotknięte rakiem piersi biegną w różowych koszulkach, celebrując życie.

Pozostali uczestnicy wyrażają gest solidarności w walce z rakiem piersi zakładając koszulki białe

medal1

Medal

Medal metalowy z bezpośrednim nadrukiem i błyszczącą lakierowaną różową wstążką symbolem walki z rakiem piersi.

Elektroniczny pomiar czasu

Elektroniczny pomiar czasu na zawodach sportowych, to prosty w obsłudze i kompletny system pomiaru czasu zawodników z wykorzystaniem najnowszej techniki radiowej RFID UHF. Oznaczeni tagami RFID (chipami, etykietami) zawodnicy, wbiegają na linię mety i są rozpoznawani przez zamontowane tam bramki (anteny RFID). Specjalnie opracowane urządzenie do pomiaru czasu i program do zawodów rejestruje pojawiające się numery startowe i ich czas przybycia. Prezentują od razu wyniki wg poszczególnych klasyfikacji. System pomiaru czasu firmy PWSK uwzględnia również konieczność pojawiania się na punktach kontrolnych, naliczając zdefiniowane kary w przypadku ich opuszczenia.

elektroniczny-pomiar-czasu-1-840x385
numer startowy

Numer startowy

Numer startowy wygenerowany automatycznie.

Woda mineralna Nata 0,7l

Woda mineralna Nata Aqua niegazowana 0,7l

sporto_07 (1)
Mooveogel

Kosmetyk firmy Oceanic- Moveogel – Chłodzący żel do masażu niwelujący skurcze powstałe po aktywności fizycznej

Chłodzący żel do masażu przy wzmożonym wysiłku fizycznym dzięki jego formule żelowej, rozluźnia mięśnie, ułatwia ich regenerację, jak również usprawnia naturalne procesy fizjologiczne, co zapobiega powstawaniu urazów, skutecznie chłodzi, relaksuje i niweluje skurcze, idealny do masażu.

Batonik energetyczny BossMan

Baton energetyczny BossMan, to seria prozdrowotnych batonów energetycznych, które dostarczają energii osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiającym różne dyscypliny sportowe i mającym duże zapotrzebowanie na energię. Skład jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie ma w nich sztucznych barwników, konserwantów ani dodatku cukru. Jest to produkt wegański.

18192553_1651922488181502_3155606723700093588_o
szydłowski logo oryginalne

Mini drożdżówka Szydłowski

Po wyczerpującym biegu, po przekroczeniu linii mety każdy uczestnik otrzyma świeżo wypieczoną mini drożdżówkę.

Warning: include(/usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/assets/shapes/trx_addons_theme-shape-2.svg): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/elements/section.php on line 1551 Warning: include(/usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/assets/shapes/trx_addons_theme-shape-2.svg): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/elements/section.php on line 1551 Warning: include(): Failed opening '/usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/assets/shapes/trx_addons_theme-shape-2.svg' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/omealife/domains/thinkpinkpoland.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/elements/section.php on line 1551

OmeaLife @ 2019.Wszelkie prawa zastrzeżone, | Projektowanie stron www